monitoring kamery CCTV telewizja przemysłowa sprzedaż montaż serwis naprawa rozbudowa modernizacja konserwacja instalacja konfiguracja Lublin Puławy Lubartów Ryki Kock Łuków Radzyń Podlaski Międzyrzec Podlaski Parczew Łęczna Kraśnik Chełm Włodawa Hrubieszów Zamość Frampol Biłgoraj Tomaszów Lubelski Kazimierz Dolny Krasnystaw Dęblin Poniatowa Opole Lubelskie Nałęczów Świdnik Garwolin Zwoleń Lipsko Kozienice Garbów Końskowola Kurów Markuszów Jastków lubelskie mazowieckie podkarpackie

Monitoring plantacji Lublin

Kamery monitoringu w sklepach, urzędach, miejscach pracy czy w środkach transportu stały się codziennością i nikogo już nie dziwią. Niejednokrotnie zdarzało się, że dzięki nagraniom z nich pochodzących, udawało się zidentyfikować złodzieja czy wandala, który połasił się na cudzą własność. O zaletach wynikających z posiadania kamer raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak to jest w przypadku plantacji? Czy możliwe jest założenie bezinwazyjnego monitoringu np. w truskawach? I czemu miałoby to służyć?

Bezcenne uprawy pod okiem systemów monitoringu
Niestety, na plantacjach regularnie pojawiają się amatorzy twoich upraw. Jeśli masz dość uganiania się za wielbicielami darmowych truskawek, sadzonek i innych owoców, a nawet drzewek zdaj się na system kamer, które będą doglądały plantacji.

Moc technologii w monitorowaniu plantacji
Nowoczesne plantacje zasługują na nowoczesny monitoring. Nasze systemy opierają się na bezprzewodowym przesyle obrazu z kamer i zasilaniu z wykorzystaniem ogniw fotowoltaicznych, co oznacza, że nie ma potrzeby przeprowadzania kabli i podnosi koszt inwestycji. Do poprawnego działania systemu wystarczy dostęp do Internetu, dzięki któremu będziesz mógł doglądać plantacji i upraw z dowolnego miejsca na świecie, czy to na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Bezpieczeństwo i właściwe standardy pracy na plantacji
Mówi się, że gdy kota nie ma, to myszy harcują. Niestety zbyt często pracownicy plantacji nie do końca przykładają się do powierzonych im obowiązków, co niekorzystnie odbija się na prowadzonej przez ciebie działalności i źle wpływa na morale reszty załogi. Poza tym obecność kamer sprawia, że pracownicy nie tylko lepiej przykładają się do pracy, ale i wykonują ją zgodnie z obowiązującymi standardami, co w znacznym stopniu zwiększa ich bezpieczeństwo.

1 Przewiń do góry