Monitoring Lublin Kamery CCTV Telewizja przemysłowa

Witamy na stronie Kamery4U.pl – marki należącej do firmy Grupa Eden – wiodącego res-selera i wdrożeniowca monitoringu wizyjnego w Lublinie i województwie lubelskim oraz systemów zabezpieczenia technicznego i instalacji teletechnicznych.
 
Posiadamy wpis na listę wykwalifikowanych pracowników.
 
Posiadamy Koncesję Ochrony Osób i Mienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr: L-0224/11

Oferujemy 3 typy usług:

 
Jednocześnie można wybrać tylko dwie opcje…
 

DOBRZE i TANIO – nie będzie SZYBKO,
DOBRZE i SZYBKO – nie będzie TANIO,
SZYBKO i TANIO – nie będzie DOBRZE.

Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo.

Kierujemy się tą dewizą już od 2010 roku, kiedy jako grupa specjalistów w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się stworzyć solidną firmę oferującą klientom innowacyjne usługi w konkurencyjnych cenach.

Grupa Eden to w 100% polska firma, której siedziba mieści się w Woli Przybysławskiej. Naszym klientom oferujemy szereg usług z zakresu inteligentnych i nowoczesnych zabezpieczeń mienia.

Wśród naszych usług znajdują się między innymi monitoring wizyjny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy alarmowe, instalacje teletechniczne, systemy gaszenia ognia, kontrola dostępu, systemy nagłośnienia czy automatyka budynkowa.

Połączenie najnowszych wersji oprogramowania, wysokiej klasy sprzętu oraz wykwalifikowanej obsługi skoncentrowanej na potrzebach klienta sprawia, że jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoka jakość naszych usług zaowocowała realizacją wielu ambitnych projektów. Wiele firm i instytucji już zaufało naszym kompetencjom. 

lat
Na rynku
Obsłużonych Klientów
km
Użytych przewodów

Zaufali nam:

Przewiń do góry